TRENERZY PERSONALNI w Centrum Evolution

Strona główna 9 Trenerzy Personalni

Tutaj znajdziesz zespół pasjonatów fitnessu i ekspertów, gotowych pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Nasi doświadczeni trenerzy personalni są dedykowani, aby dostosować plan treningowy do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Bez względu na to czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym sportowcem, nasz zespół zapewni Ci motywację i wsparcie, abyś mógł czerpać radość z każdego treningu. Odkryj, jak wspólnie możemy pracować nad Twoim sukcesem fitnessowym i przekroczyć Twoje osobiste granice. Dołącz do naszej społeczności, gdzie trening staje się pasją, a cele stają się rzeczywistością!

RAFAŁ KULA – TRENER PERSONALNY, MANAGER

Specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki i spalaniu tkanki tłuszczowej

Stawiam na intensywny trening, łączący wiele elementów i angażujący wiele partii mięśniowych jednocześnie, przy zachowaniu naturalnych wzorców ruchowych. Oprócz tego dążę, aby każdy mój Podopieczny wdrożył optymalny dla siebie plan żywieniowy.

Ważna jest dla mnie edukacja i omawianie każdego szczegółu z Podopiecznym.

Pracuję w zawodzie Trenera Personalnego ponad 10 lat.

Poza sportem, interesuję się kinem i popkulturą. Jeżeli zależy Ci na efektach oraz na zrozumieniu, jak funkcjonuje ludzki organizm i co zrobić, aby funkcjonował jak najlepiej- umów się ze mną na trening.

PAULINA SKORUPA – TRENER PERSONALNY, MANAGER

Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym, funkcjonalnym oraz kształtującym sylwetkę

Moją mocna stroną jest umiejętność łączenia różnorodnych form treningowych, co w konsekwencji pomimo różnym przeciwności losu pomaga moim klientom osiągnąć zamierzone cele.

W branży fitness od 2011. Od najmłodszych lat gry zespołowe oraz sporty indywidualne.

Poza treningiem na siłowni praktykuję też jogę oraz elementy sztuki walki.

Poza samym treningiem interesuje się branżami ściśle powiązaniami z fitnessem- dietetyka, psychologia sportu.

Jestem osoba upartą i szybko się nie poddaje. Jeśli podejmiemy współpracę Twój cel stanie się moim celem.

Paweł Baryła – Trener personalny

Specjalizuje się w różnych formach treningu nastawionego na rozwój zdolności motorycznych oraz w treningu sylwetkowym

W sporcie od najmłodszych lat (piłka nożna, trening siłowy, sporty walki), a jako trener/instruktor pracuje z podopiecznymi już 7 rok.

Adept sportów walki.

Interesuje się psychologią sportową oraz jej aspektami pozwalającymi zmaksymalizować efekty pracy z klientem.

Jeżeli chcesz zbudować wymarzoną sylwetkę z dbałością o sprawność i zdrowie, lub zdobyć doświadczenie w różnych formach treningu zadzwoń.

Dawid Wika – Trener personalny

Specjalizuję się treningu funkcjonalnym, wielostawowym oraz siłowym

Jaki rodzaj treningu jest Twoją mocną stroną?

Moją mocną stroną jest trening nastawiony na poprawę parametrów zdrowotnych oraz trening siłowy.

Od jak dawna jesteś w branży fitness?

Jestem trenerem od 2014 roku,

Czy uprawiasz jakiś sport poza treningami?

Przez 8 lat grałem w siatkówkę,

Jakie są twoje pasje poza sportem?

Muzyka, zdrowe jedzenie, książki/filmy,

Dlaczego powinienem do ciebie zadzwonić i umówić się na trening?

Uwielbiam wyzwania, jeśli lubisz dać z siebie 100 % to razem wykonany świetną robotę!

Natalia Widawska – Trener personalny

Specjalizuję się w treningu kształtującym sylwetkę, poprawiającym wydolność, zdolności motoryczne oraz treningu dla biegaczy

Od 2013 roku trenuję lekką atletykę. Wielokrotnie jako członkini Kadry Narodowej reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Świata, Europy oraz meczach międzynarodowych. Moim największym sukcesem sportowym jest tytuł mistrzyni Europy w sztafecie 4×400 metrów, który utwierdził mnie w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje.

I takich niemożliwych rzeczy staram się również dokonywać na treningach z moimi podopiecznymi. Początki zawsze są ciężkie i nie obiecuję, że zawsze będzie łatwo, ale od momentu podjęcia współpracy Twój cel staje się moim celem. Motywuję do przekraczania granic podczas treningu, jak również edukuję w zakresie zdrowego odżywiania.

Jestem pasjonatką gotowania i z chęcią przekonam również i Ciebie, że zdrowe jedzenie też może być smaczne, a redukcja nie musi być głodówką.

 

Aleksandra Koprowska – Trener personalny

Specjalizuję się w treningu siłowym

Cześć! Mam na imię Ola i jestem młodą i pełną pasji trenerką personalną,

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie bezpiecznej przestrzeni, w której możesz się uczyć, rozwijać i pokonywać swoje słabości. Nie tylko chcę Cię wspierać w osiąganiu Twoich treningowych celów, ale również inspirować do tworzenia zdrowych nawyków, które podniosą jakość Twojego życia.

Wspólnie wypracujemy plan działania, abyś mógł/mogła cieszyć się zdrowym życiem, lepszą kondycją fizyczną i większą pewnością siebie.

Aneta Odzimkowska – Trener personalny

Specjalizuję się w treningu siłowym dzięki któremu będziesz sprawna, silna oraz zadbasz o swoją sylwetkę

Z treningiem siłowym związana jestem od 2015 roku. Po 5 latach pasja przerodziła się w zawód i w 2020 roku zostałam certyfikowanym trenerem personalnym. Przez ostatnie lata pracy spotkałam się z wieloma przypadkami bólowymi więc wiem jak Ci pomóc. Ukończyłam również serię specjalistycznych szkoleń z zakresu dietetyki oraz suplementacji dzięki czemu mogę zadbać o Ciebie holistycznie. Jeśli chcesz być silna, sprawna, pełna energii oraz spełnić swoje sylwetkowe marzenia zgłoś się do mnie już dzisiaj!

PATRYCJA RZEPCZYŃSKA – TRENER PERSONALNY

Specjalizuję się w treningu siłowym

Wiele lat wyczynowo trenowałam pływanie a od dłuższego czasu to siłownia jest moją pasją. W treningu kluczowe jest indywidualne podejście, by na bieżąco odkrywać siebie i łamać swoje granice. Chcę pokazać Ci jak czerpać przyjemność z aktywności, aby stała się ona również nieodłącznym elementem Twojego życia. Co więcej, ukończyłam studia z tytułem magistra dietetyki klinicznej, dzięki czemu o swoich podopiecznych dbam holistycznie.

Jeśli, więc Twoim celem jest poprawa jakości zdrowia i zbudowanie wysportowanej sylwetki to zapraszam Cię na wspólne treningi już dziś!